Uszczelka gniazda MK 2" do cystern, Hypalon

Dostępność: W magazynie
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 3,45 zł 3.45
ilość szt

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Kod produktu: UMK2 HYPALON

Opis

Uszczelka gniazda do eurozłączy cysternowych TW

Rozmiar został podany w tytule

Uczczelka wykonana z Hypalonu jest przeznaczona do montażu w koronie gniazda  eurozłącza cysternowego TW. Uszczelkę stosuje się po stronie łączenia wtyku z gniazdem.

Opis systemu eurozłączy cysternowych TW

System TW (Tankwagen) jest w Europie najczęściej stosowanym w przemyśle i transporcie systemem złączy do przesyłu cieczy gazów i materiałów sypkich. Złącza występują w trzech rozmiarach: DN50 – 2” ; DN80 – 3” ; DN100 – 4”. Ciśnienie robocze złączy wynosi 16bar.

Uszczelnienie połączenia złącza TW realizuje się przez obrót pierścienia gniazda za pomocą dźwigni znajdującej się w położeniu odchylonym. Po zamknięciu dźwigni, mechanizm pierścienia blokuje możliwość obrotu i zabezpiecza zestaw przed rozpięciem.

Montaż węży jest możliwy za pomocą obejm skorupowych widocznych na ostatnim zdjęciu lub przez zakucie odpowiednimi tulejami w prasie hydraulicznej. W przypadku zastosowania króćców z ząbkami, możliwe jest zakucie przy pomocy standardowych obejm śrubowych typu GBS.

Na schemacie umieściliśmy podstawowe elementy systemu TW:

1 – Króciec z ząbkami do węża

2 – Wtyk VK

3 – Korona MK

4 – Zamknięcie MK

5 – Króciec gładki do węża

Poszczególne elementy systemu eurozłączy oraz obejmy, są dostępne jako osobne produkty. Jedynie gniazdo MK jest sprzedawane jako zestaw zawierający koronę z kompletem uszczelnień (poz.3 na schemacie) i pierścień z mechanizmem zamknięcia (poz.4 na schemacie)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl