dostawa

Koszt dostawy jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie zazwyczaj jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy.  

16,00 zł brutto

Forma płatności: przelew standardowy, PayU 

18,50 zł brutto

Forma płatności: pobranie, płatność przy kurierze

Niektóre produkty dostępne w naszym sklepie mają rozmiary ponadgabarytowe przez co koszty ich wysyłki są znacznie większe. Przy każdym takim produkcie widnieje wyraźna informacja, aby skontaktować się z nami w celu wyliczenia kosztów transportu.

Czas dostawy

Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi na ogół

od 24h do 5 dni roboczych

Wszystkie stany magazynowe są synchronizowane z naszym systemem sprzedażowym, jednak ze względu na prowadzoną sprzedaż detaliczną, hurtową oraz internetową może zdarzyć się, że zanim nastąpi synchronizacja wszystkich wymienionych źródeł, w którymś z nich zamawiany przez Państwa towar się wyprzeda.

Taka sytuacja zdarza się bardzo rzadko, jednak prosimy brać pod uwagę, że mimo powiadomień o natychmiastowej dostępności wysyłka może się opóźnić. W przypadku takich sytuacji będziemy kontaktowali się z Państwem dlatego ważne jest podawanie prawidłowego numeru telefonu i adresu e-mail.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl