Przyłącze do opróżniania szamba 4"

Dostępność: ostatnie sztuki
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 267,12 zł 267.12
ilość szt

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Kod produktu: ST90 110/SS100

Opis

Przyłącze 4" do opróżniania szamba

Przyłącze służy do podłączenia węża beczkowozu do szamba, bez wjazdu na posesję.

Przeznaczone do zamontowania w cokole ogrodzenia, w ścianie lub murze. Wyposażone w łańcuszek utrudniający zagubienie zaślepki. Złącze posiada nieruchomy pierścień mocujący, co umożliwia łatwe otwarcie i podłączenie węża szambiarki. Złączki z króćcem, stosowane czasem w tego typu przyłączach posiadają ruchomy pierścień mocujący. By spiąć lub rozłączyć taki zestaw należy użyć dwóch kluczy Storz, dla tego złączka nie może być zainstalowana zbyt blisko muru. Nasze przyłącze ze względu na zastosowanie nieruchomego pierścienia może być wpuszczone w mur nawet do powierzchni płaszczyzny uszczelniającej.

Króciec z PVC przeznaczony do przyłączenia węża ma średnicę 102mm i pasuje do większości węży asenizacyjnych, złącze kłowe typu STORZ typ110 (4 cale)

Nie zalecamy stosowania sita ssawnego (tzw. smoka) na końcu węża zanurzonego w zbiorniku. Sito ssawne z łatwością może ulec zapchaniu, a oczyszczenie go będzie wymagało dostania się do dna szamba.

Odcinek węża zanurzony w szambie należy ściąć skośnie i umocować do ściany, w taki sposób by uniemożliwić "przyssanie" się końcówki do dna lub ścianki zbiornika.

W skład zestawu wchodzą:

  • aluminiowa zaślepka z łańcuszkiem 

  • aluminiowe przyłącze Storz 4" ( rozmiar 110 )

  • kolano z żeliwa czarnego, 90st

  • króciec z PVC do węża 102mm

Poniższe szkice przedstawiają schemat podlączenia oraz orientacyjne wymiary montażowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl