Statystyki

Produktów:
1846
Kategorii:
116
Nowości:
0
Promocje:
4

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Przyłącze do opróżniania szamba 4"

Akcesoria asenizacyjne
245
PLN
Przyłącze do opróżniania szamba 4"
in_stock
Dostępność:
artykuł dostępny, poniżej 10szt.
Wysyłka w:
48 godzin
Cena: 245,00 zł
Cena netto: 199,19 zł
szt.
Kod produktu:

OPR.STORZ_4

Producent:
VTR Polska

Przyłącze podłączenia węża beczkowozu do opróżniania szamba bez wjazdu na posesję.

Przeznaczone do zamontowania w cokole ogrodzenia, w ścianie lub murze. Wyposażone w łańcuszek  utrudniający zagubienie zaślepki. Złącze posiada nieruchomy pierścień mocujący, co umożliwia łatwe otwarcie przyłącza i podłączenie węża beczkowozu. Złączki do węża , stosowane czasem w tego typu przyłączach posiadają ruchomy pierścień mocujący. By spiąć lub rozłączyć takie złącza należy użyć dwóch kluczy Storz, dla tego złączka nie może być w takiej konfiguracji zainstalowana zbyt blisko muru. Nasze przyłącze ze względu na zastosowanie nieruchomego pierścienia może być wpuszczone w mur nawet do powierzchni płaszczyzny uszczelniającej.

Króciec z PVC przeznaczony do przyłączenia węża ma średnicę 100mm i pasuje do większości węży asenizacyjnych, złacze kłowe typu STORZ typ110 (4cale)

UWAGA!    Nie zalecamy stosowania sita ssawnego (tzw. smoka) na końcu węża zanurzonego w zbiorniku. Sito ssawne z łatwością może ulec zapchaniu, a oczyszczenie go będzie wymagało dostania się do dna szamba. Około metrowej długości odcinek węża opróżniającego, należy ściąć skośnie i ułożyć poziomo na dnie szamba, w taki sposób by uniemożliwić "przyssanie" się końcówki do dna lub ścianki zbiornika.

 

W skład zestawu wchodzi zaślepka z łańcuszkiem, przyłącze Storz 4", kolano żeliwne 90st, króciec PCV do węża 100mm.

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Wszelka wykorzystana treść oraz zdjęcia na tej stronie jest objęta prawami autorskimi należącymi do firmy Valvo-Tec i / lub jej partnerów. Udostępnianie możliwe jedynie po uzyskaniu zgody przedstawiciela sklepu Węże i złącza.pl

Click Shop | Hosting home.pl