Statystyki

Produktów:
1846
Kategorii:
116
Nowości:
0
Promocje:
4

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Artykuły

Ten artykuł zawiera podstawowe zalecenia techniczne dotyczące doboru, łączenia i naprawy węży i kształtek silikonowych

 

czytaj całość »

O tym, że deszczówka jest najlepszą wodą do podlewania roślin nikogo przekonywać nie trzeba. To w zasadzie woda destylowana, nie zawierająca szpecącego liście roślin i degradującego odczyn gleby kamienia.

Od czasu spopularyzowania się w Polsce paleto-pojemników IBC, nazywanych często "mauzerami", magazynowanie dużych ilości wody nie stanowi problemu. Problemy zaczynają się gdy do takiego zbiornika zechcemy dopasować jakąkolwiek złączkę.

czytaj całość »

Po co gliceryna w manometrze i czym w ogóle jest manometr?

czytaj całość »

Czy trzymając solniczkę nad garnkiem stojącym na kuchence gazowej, przyszło Wam do głowy, że macie pod ręką składniki do otrzymania tworzywa z którego jest zrobiony wężyk ze zdjęcia?

czytaj całość »

Projekt każdego nowego kształtu i rozmiaru, przed rozpoczęciem produkcji musi uzyskać naszą akceptację. Po analizie projektu pod względem technicznym i konsultacji ze współpracującymi z nami warsztatami, zlecamy wdrożenie produkcji. Skład mieszanki silikonu, ilość oplotów, grubość ścianek to tylko część parametrów, które muszą zostać uwzględnione by produkt mógł otrzymać zezwolenie na użycie naszego logo.

czytaj całość »

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Wszelka wykorzystana treść oraz zdjęcia na tej stronie jest objęta prawami autorskimi należącymi do firmy Valvo-Tec i / lub jej partnerów. Udostępnianie możliwe jedynie po uzyskaniu zgody przedstawiciela sklepu Węże i złącza.pl

Click Shop | Hosting home.pl